Dagen vi har talt ned til, omtrent siden lockdown var et faktum! Påskeaften!
Annerledes påske. På alle måter.
At påsken er annerledes i år, er noe alle merker. Her er det ingen unntak. Vi har snakket om det og guttene virker å forestå mye. Jeg hadde et ønske for dagen: å prøve å glemme alt som heter corona og ha en kjempefin dag. Så vi bestemte oss for å slå katta ut av sekken, altså påske pinata’n vi laget, før frokosten. Har du sett videoen på Facebook siden vår?
Som ifjor, måtte vi ut å lete ute i hagen etter frokosteggene våre. Det har på mystisk vis forsvunnet fra kjøleskapet og havnet ute i hagen.Påskeegg jakten 🥚
Likevel tror jeg høydepunktet er den årlige #påskeeggjakten! I år også den litt annerledes, for inni pinata’n lå nemlig rebusen som måtte løses. For å finne neste ledetråd. De fikk også en personlig hilsen skrevet at Påskeharen selv.
![Jeg er klar for en annerledes påske 💛 [FruBeversHverdag]](http://frubever.bloggnorge.com/files/2020/04/0B44F9AC-E4EB-4472-A8C9-68935E004537.jpeg)
Jeg er klar for en annerledes påske 💛 [FruBeversHverdag] De fargede rullene er doruller jeg har limt på farget ark. Hver og en fikk brev fra påskeharen med ledetråd.
Selv om det er en annerledes påske, er jeg takknemlig for at vi alle er friske. Vi meldte også med storebror idag tidlig og ønsket han god påske. Det var koselig 💛 Av hele mitt hjertet ønsker jeg deg og dine en riktig god påskeaften!
Hvordan har din påskeaften vært?
Klem,
Linn 💙