10 små venner på middag 💛

Igår lot jeg ukesmeny for kresne barn 18//2019 være, fordi jeg hadde besøk til middag. Storfint besøk også, Ikke mindre enn 10 barn! Små venner av guttene med foreldre.

Sommerferie @ FruBeversHverdag
Grilling med små og store venner

Etter en kjempefin dag sammen på lekeplassen, tok jeg med meg alle hjem på terrassen. Vi grillet, friterte pommes frites, spiste vannmelon og godteri. Guttene var veldig happy med dagen! En super dag med med supre mennesker, både små og store.

Hvordan var din 1. Mai?

Klem,

Linn 💙

 

 

 

 

 

 

Kommentarer

2 kommentarer til “10 små venner på middag 💛”

  1. Lappeteppet avatar

    Jeg var kokk for fire tenåringer. hahaha!

    1. FruBevers hverdag - som daglig leder i fam.O.J. avatar

      Det så jeg!
      Det er litt som å være kokk for 10 små barn, det. Du disket jo virkelig opp. Her var det grillpølser med tilbehør og friterte pommes frites. Så jeg gjorde strengt talt ikke så mye 🤭

Legg igjen en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *

Dette nettstedet bruker Akismet for å redusere spam. Finn ut mer om hvordan kommentardataene dine behandles.

css.php