Oskar (7 mnd) har møtt veggen og vaskemaskinen …

… og han er så fascinert av vaskemaskinen! Den ene maskinen er ødelagt og vi venter på ny, men det ødelegger ikke moroa med å se på. Ifølge Oskar. Denne uken har gått med på å rydde og vaske klær. Frem skal vinterklær og alt av sommerklær skal pakkes bort. Det er litt av jobb, skal jeg si deg! Den nye vaskemaskinen har vært i gang store deler av dagen. Og gjett hvor Oskar har ligget?

Hverdagen med vaskemaskin
Hverdagen med vaskemaskin …

Oskar er plutselig blitt mobil! Han har begynt å krabbe! På få dager gikk han fra å rulle rundt til å krabbe. Han krabber i racerfart! Det er så morsomt å se på han, når han krabber etter storebrødrene sine eller prøver å krabbe oppover veggen.

God kveld i stuen til deg! Håper ikke du har møtt veggen og at du får en fin, avslappende kveld!

Klem,

Linn

 

 

 

 

 

Kommentarer

2 kommentarer til “Oskar (7 mnd) har møtt veggen og vaskemaskinen …”

  1. Monica BJ avatar

    Hahaha😂 tror alle småttiser liker å se på vaskemaskina😉

    1. FruBevers hverdag - som daglig leder i fam.O.J. avatar

      Oskar er helt fascinert altså! Han lå der leeenge og snakket til maskinen og koste seg, mens jeg satt å brettt klær ved siden av.
      Jeg ser frem til at han blir litt større og kan brette med meg 🤭

Legg igjen en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *

Dette nettstedet bruker Akismet for å redusere spam. Finn ut mer om hvordan kommentardataene dine behandles.

css.php