Til bords: oppå og under bordet til middag, DET er vel helt normalt?

Middager hos oss er enten musestille eller så høylytte at du blir sliten i hodet! Jonathan skjønner ikke inne-stemme konseptet hjemme, det virker bare i barnehagen ser det ut til. Uansett, middag må vi ha. Jonathan er alltid den som forlater middagsbordet aller sist. Har vi spist mais, så finner vi han ofte under bordet når det er tomt oppå bordet. For mais, det digger han!

Middag etter middagen ...
Middag etter middagen …

image

Frokost. I hele sommer har guttene fått stort sett det de har ønsket selv på brødskivene sine. Sjokoladepålegg!! Nå er et slutt på sommerferiemodus og sjokoladepålegget er  byttet ut med det vanlige: kaviar, servelat og smøreost… Enkle gutter, ikke sant?

L🍽

 

Kommentarer

2 kommentarer til “Til bords: oppå og under bordet til middag, DET er vel helt normalt?”

  1. Avdelingholt/ Anja Holt avatar

    Jeg hadde servelat og gulost på en skive, knekkebrød og brunost på et knekkebrød. Nesten hver eneste dag i 9 år på skolen. Mamma hatet det, jeg elsket det. Jeg spiser mer variert nå, det er håp!

    1. FruBevers hverdag - som daglig leder i fam.O.J. avatar

      Ha ha! Ja, godt det (forhåpentligvis) er håp her og 😂

Legg igjen en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *

Dette nettstedet bruker Akismet for å redusere spam. Finn ut mer om hvordan kommentardataene dine behandles.

css.php