Barnekreftforeningen vÄr invitere sine medlemmer til live bingo!
Guttene har vÊrt med pÄ dette en gang tidligere og gledet seg stooort til Ä vÊre med denne gangen ogsÄ.
![Live bingo med Barnekreftforeningen [FruBeversHverdag]](http://frubever.bloggnorge.com/files/2020/09/29B6FE83-3D54-49B2-AA28-2D912C849162.jpeg)
De andre fulgte med og merket av tallene sine selv. Det er jammen bra lÊring i Ä spille bingo. Her mÄ man virkelig holde tunga rett i munnen. De flotte damene fra barnekreftforeningen gjorde en strÄlende jobb som bingovertinner!
![Live bingo med Barnekreftforeningen [FruBeversHverdag]](http://frubever.bloggnorge.com/files/2020/09/05D219E3-3189-4D7D-BD44-F3E82660CCE4.jpeg)
Hva er ditt forhold til bingo?m
Klem,
Linn – Fru Bingo đ
Om du har lyst til Ă„ se mer av hverdagen vĂ„r eller vĂŠre med oss pĂ„ oppturene, nedturene, fjellturene og bĂŠrturene – fĂžlg oss gjerne pÄ FruBeversHverdag pĂ„ Facebook đ
Legg igjen en kommentar